Олег Скрипка допомагає дітям з вадами серця

20 декабря 2014, 16:15
журналист
0
100
Олег Скрипка допомагає дітям з вадами серця

"Кожен з нас мусить усвідомлювати, що ці страшні хвороби можуть спіткати будь кого з нас. І, коли ти зі своєю бідою не сам на сам - здолати її значно легше" - зауважив фронтмен гурту ВВ Олег Скрипка

Лідер гурту ВВ Олег Скрипка долучився до  Благодійного аукціону “7 годин у боротьбі за життя”. Відомий артист разом із Джамалою, Ксенією Зотовою (Lаlo Project), Олександром Химчуком (Makhno Project), Наталією Морозовою, Ботажаном Жаксилик (посольство Республіки Казахстан) впродовж 7 годин малювали картини для Зимового Благодійного аукціону у Центрі дитячої кардиології  та кардіохірургії МОЗ України.

7 годин – це середній період тривалості операції на сердці, і саме за цей час були створені художні шедеврі. Їх продаж допоможе врятувати життя багатьом хворим дітям, переконані учасники та організатори аукціону. Оскільки зібрані кошти витратять на медичне обладнання  для Центру дитячої кардиології  та кардіохірургії МОЗ України.

“Сьогодні, понад усе, дітям потрібна наша допомога. Не лишайтесь осторонь. Кожен з нас мусить усвідомлювати, що ці страшні хвороби можуть спіткати будь кого з нас. І, коли ти зі своєю бідою не сам на сам - здолати її значно легше” – наголосив фронтмен гурту ВВ Олег Скрипка.

Картини будуть виставлені на благодійному аукціоні 30 січня 2015 року в готелі HiltonKyiv. Отримані кошти організатори витратять на придбання, необхідного для Центру, аппарату штучної вентиляції легенів. Він використовуватиметься перед проведенням операцій на серці та впродовж післяопераційної реабілітації, що дозволить врятувати понад 20 дітей щомісяця.

Зимовий Благодійний аукціон “7 годин у боротьбі за життя” є продовженням осіннього Благодійного аукціону” “Мистецтво дарує життя”. Він допоміг орнанізатору зі світовім імям HiltonKyiv зібрати 190 тыс. грн. для тяжкохворих дітей с вродженими вадами серця. Ці кошти дозволили придбати сучасний апарат для моніторингу найменшіх змін та відхілень від норми у роботі сердець маленьких пацієнтів.

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.