Олег Скрипка заспіває гімн України перед боем Олександра Усика

12 декабря 2014, 21:58
журналист
0
137

Відомий артист зізнався, що у його робочому кабінеті поміж гітар, мікрофонів і комп’ютерної техніки висить боксерська груша.

13 грудня,  у  Києві Олег Скрипка разом з гуртом ВВ заспіває гімн України перед боєм відомого українського боксера Олександра Усика з боксером з Південної Африки Дені Вентером.

«Світ давно визнав силу  українського боксу. Я пишаюся українськими спортсменами. Їх вихід часто супроводжується піснями гурту ВВ. Цього разу нас запросили особисто заспівати гімн України перед початком бою у столичному Палаці спорту» - зазначив Скрипка.

Відомий артист зізнався, що у його робочому кабінеті поміж гітар, мікрофонів і компютерної техніки висить боксерська груша. Кожного ранку Скрипка розминається на ній, адже любить бокс з дитинства. Каже, що завжди мріяв про дитячу секцію бокса. Але з першого класу займався співом, брав участь в олімпіадах з математики та фізики, тож не мав достатньо часу для реалізації цієї мрії.

Вперше на міжнародній арені Олег Скрипка виконував гімн України на початку 2000-их, перед футбольним матчем в Осаці, де України грала зі збірною Японії. Тоді співак зробив аранжування гімну на баяні.  Згодом воно вилилося в рок-версію, яку гурт грав на Майдані під час Помаранчевої революції.

Загалом, наголосив Скрипка, він завжди виконує гімн під час сольних виступів в Україні та за її межами, а також під час виступів "ВВ".

«Приміром, наш нещодавній виступ у Брукліні став наймасовішим виконанням гімну України за всю історію наших виступів” – відзначив артист.

Він пригадав, як потрапив під обстріл під час виконання у Дебальцево гімну  для 25-ої повітряно-десантної бригади. «Коли ми закінчували виступ і співали гімн, терористи пішли в контранаступ. Командир бригади чекав, доки ми доспіваємо до кінця і лише потім усі отримали команду - бігти в укриття» - пригадує Олег.

«Співати гімн під час канонади,– це справді символічно. – Гімн став подразником для ворога і водночас - оберегом для наших воїнів,” – розповів Олег Скрипка

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.