Олег Скрипка разом з київськими школярами в'язав захисну сітку для АТО

9 декабря 2014, 13:04
журналист
0
260

«Вірю що ця сітка врятує життя нашим захисникам, які потребують підтримки та віри у перемогу» - наголосив О. Скрипка, пов’язуючи білу стрічку.

Олег Скрипка повязав символічну стрічку на десятиметрову маскувальну сітку, яку учні київської школи №120 виготовили для бійців АТО.

«Вірю що ця сітка врятує життя нашим захисникам, які потребують підтримки та віри у перемогу» - наголосив О. Скрипка, повязуючи білу стрічку.

 Це відбулося під час змагання хорів між учнями 120 школи  Дніпровського району міста Києва. Діти запросили Олега Скрипку стати  головою журі їхнього музичного змагання. Відомий артист зізнався, що співав у шкільному хорі з першого класу, а з третього вже був його солістом.

Він зазначив, що хоровий спів є важливим фундаментом для становлення майбутніх артистів.

“Цей конкурс повязаний з Україною. Він є дуже патріотичним. Загалом, хоровий спів – це, насамперед, відчуття колективного духу. Спільна діяльність вчителів, тренерів та учнів виявляє надзвичайно високий результат. Формує дух переможців. Я відчув, як глибоко юні діти розуміють зміст патріотічніх пісень, які виконують. Я бачу нове патріотічне покоління українців і усвідомлюю, що Україна – непереможна”- заявив Олег Скрипка.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.