Центр підтримки добровольців Самооборони

19 октября 2014, 02:11
журналіст
0
19

В Музеї української пропаганди на столичній Троєщині, відбулася прес-конференція волонтерів Самооборони Майдану.


В Музеї української пропаганди на столичній Троєщині, відбулася прес-конференція волонтерів Самооборони Майдану. Керівники Центру підтримки добровольців розповіли про доставку гуманітарної допомоги в зону АТО.

-Нагадаємо, першими добровольцями стали саме активісти Самооборони! Нині, в зоні АТО воюють понад 4000 бійців Самооборони Майдану з усієї України.- сказав координатор Центру Роман Орищенко, - А Центр має 6 спеціалізованих відділів, благодійний фонд.

-Ми займаємося військовим вишколом добровольців, готуємо операторів безпілотників, офіцерів по патріотичному вихованню, - заявив Андрій Габро, - Маємо гарні контакти з громадськими структурами ряду європейських країн, що надають дієву допомогу. Нещодавно супроводжували в зону АТО велику групу з Польщі, наприклад...

-ГО "Самооборона Троєщини" зібрала і доставила нашим бійцям понад 20 тонн різноманітних вантажів! - розповів Дмитро Бричок, - Нині, завдяки співпраці з Центром, проблем стало менше. Хлопці змогли налагодити надійне транспортне сполучення з бойовими підрозділами. Співпраця продовжиться!

-Наші гуманітарні конвої відправляються в зону АТО приблизно три рази на місяць, - повідомив начальник караванів Олександр Курза, - Щойно повернулися з Артемівська, Дебальцевого, Лисичанська, Сєверодонецька, Новоайдара, Щастя... Були на базах батальйонів "Київ-1", "Київська Русь", "Айдар", "Чернігів", "Київщина"... Готуємося до нового рейду... Контактуємо з 35 добровольчими батальйонами...

-Наша група "Офроуд майстер" постійно збирає необхідне для бійців АТО! - повідав комерційний директор фірми "Аква-Ас" Олександр Поштар, - Супроводжуємо вантажі. Ми змонтували наші унікальні фільтри для очистки води в кількох бойових підрозділах. Плануємо продовжити цю роботу!

https://www.youtube.com/watch?v=S-w1ZuvXWb0&feature=youtu.be

-Деснянський район завжди підтримує волонтерів зони АТО! - заявила радник Голови РДА Ольга Мошковська, - Будемо активізувати цю роботу. Рада, що познайомилася з такими людьми! Про реальні справи повідомимо!

Команда журналу "Музеї України", що теж побувала в рейді найгарячішими точками зони АТО, теж планує кроки з підтримки наших хлопців. Нині переймаємося долею БТР і БРДМ з Національного музею "Битва за Київ у 1943 році" - аби вони потрапили до батальйону "Київщина". Відповідно, хочемо переправити до музею геройський загиблий танк... Самооборона Майдану пообіцяла сприяти... І Музейні експедиції в зону АТО продовжимо!

Днями в Музеї української пропаганди відбудуться зустрічі з іншими цікавими людьми...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", куратор Музею української пропаганди

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.