Регіонали виділили з державного бюджету на підкуп виборців 350 млн.(+фото)

12 июля 2012, 13:46
громадянин
0
1504

Кількість виборців, які стануть об'єктом підкупу, 685-695 тис. сімей.

Активістами громадянського руху "Спільна Справа" виявлено факти непрямого підкупу виборців та використання адміністративного ресурсу на Діпропетровщині.

Так 9-го та 10-го червня депутатами місцевих рад та активістами Партії регіонів в Дніпропетровську здійснювалась безкоштовна роздача телевізійних тюнерів малозабезпеченим громадянам. Регіонали були вдягнені в шарфи з партійною символікою.

Цифрові тюнери закуповувались за кошти державного бюджету в рамках урядової програми.  Держбюджетом на 2012 рік на ці цілі передбачено 350 млн. 120 тис. грн. Цього року планується забезпечити телетюнерами 685-695 тис. сімей.

Громадянський рух "Спільна Справа" звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою порушити за даними фактами використання влади та службового становища всупереч інтересам служби кримінальну справу за ст. 364 Кримінального кодексу України(Зловживання владою або службовим становищем).

За словами власників безкоштовні тюнери не транслюють "5-й канал", TVI та місцеві опозиційні канали.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.