Від Костенка вимагають забрати з виборчкомів “регіоналів”(+список)

2 октября 2012, 10:25
громадянин
0
1648

Серед членів комісій навіть депутати від Партії регіонів


Громадянський рух “Спільна Справа” звернувся до голови Української народної партії Юрія Костенка з вимогою замінити членів виборчих комісій, поданих від цієї партії.

Причиною такого зверенення стало виявлення активістами “Спільної Справи” серед представників Української народної партії у виборчкомах значної кількості осіб, афілійованих з Партією регіонів. На підтвердження своїх слів надаємо перелік з 61 члена ОВК, які на попередніх виборах були представниками партії Віктора Януковича або її сателітів, працюють в органах державної та місцевої влади, є працівниками підприємств, які належать “регіоналам”, головами регіональних партійних організацій або навіть депутатами місцевих рад від Партії регіонів.

Якщо у пана Костенка такий брак кадрів, що він змушений заводити депутатів від Партії регіонів, ми готові надати йому допомогу та завести їм на заміну волонтерів “Спільної Справи.

Як повідомлялось раніше, в результаті моніторингу громадянським рухом “Спільна Справа” складу виборчих комісій було встановлено, що абсолютна більшість членів, поданих від маловідомих політичних сил, пов’язані з Партією регіонів або її політичними союзниками.

Перелік членів ОВК від Української Народної Партії, які потребують заміни:

Крим

ОВК №1 Басов Андрій Віталійович – працівник Міжнародного гуманітарного університету(Ківалов)

ОВК №3 Непрітімова Людмила Михайлівна – працівник Управління соцзахисту

ОВК №5 Мяснікова Любов Констянтинівна – 2009 Противсіх, ПАТ Укртелеком

ОВК №6 Боровський Віктор Петрович – 2009 Бродський, 2010 Янукович

ОВК №7 Луньова Анастасія Пилипівна – зривала засідання ОВК спільно з представниками ПР

ОВК №8 Шунько Людмила Георгіївна – редактор комунальної газети, голова ППО СПУ, 2009 Яценюк, 2010 Янукович

Вінницька область

ОВК №11 Каменщук Тетяна Дмитрівна – працівник обласного управління освіти

Дніпропетровська область

ОВК №25 Нечипоренко Леонід Васильович – 2009 Ратушняк, 2010 Янукович, головний інженер державного підприємства

ОВК №27 Коробка Людимила Петрівна – директор школи

ОВК №32 Бережна Зоя Хікматовна – 2006 Єдина Україна

ОВК №35 Науменко Світлана Казимирівна – 2010 Партія регіонів

ОВК №40 Балагун Олександр Георгійович – працівники БТІ, 2009 Рябоконь

ОВК №58 Лотоцький Сергій Вікторович – працівник ПАТ Азовзагальмаш(Іванющенко(ПР), 2002 НДП, 2004 Янукович, 2006 НДП

ОВК №60 Іовчев Констянтин Констянтинович – 2010 Янукович

ОВК №61 Макаров Володимир В’ячеславович – працівник ПАТ “Укртелеком”, 2006 Партія регіонів

Донецька область

ОВК №45 Агаркова Наталія Геннадіївна – 2010 ТВК Янукович,

ОВК №46 Матвєєва Валентина Павлівна – 2004 ТВК Янукович, 2006 ТВК Вперед, Україно!

ОВК №47 Шрам Ніна Анатоліївна – викладач Слов’янського хімікомеханічного технікуму

ОВК №49 Єсін Юрій Михайлович – депутат місцевої ради від ПР

ОВК №50 Осетрова Валентина Сергіївна – керівник РАГС

ОВК №56 Литовченко Володимир Олексійович – начальник цеху ПАТ “Ясинуватський коксохімічний завод”(власник Риженков – кандидат від ПР)

ОВК №57 Путятін Євген Іванович – директор ринку, член ПР

ОВК №58 Лотоцький Сергій Вікторович – начальник відділу кадрів ПАТ “Азовзагальмаш”(Олександр Савчук(ПР), 2004 ТВК Янукович, 2009 ТВК Бродський, 2002 ОВК НДП

ОВК №60 Іовчев Костянтин Костянтинович – 2010 ТВК Янукович, 2009 довірена особа Противсіх

ОВК №61 Макаров Володимир В’ячеславович – працівник “Укртелеком”, 2006 ТВК ПР

Житомирська область

ОВК №64 Демещук Надія Василівна – Коростенська РДА

Закарпатська область

ОВК №69 Пархоменко Оксана Григорівна – методист управління освіти

Запорізька область

ОВК №74 Погрібна Світлана Олександрівна – Запорізька обладміністрація, Товариство

ОВК №76 Зубач Сергій Миколайович – офіцер міліції

ОВК №78 Єрмаченко Оксана Геннадіївна – керівник комунального підприємства

ОВК №79 Шевченко Олександр Володимирович – співробітник державної установи

ОВК №80 Супрун Марина Володимирівна – співробітник комунальної установи

ОВК №81 Швидкий Віктор Сергійович – заступник директора ДЮСШ, 2010 ТВК ХДС

ОВК №82 Сергієнко Валентина Іванівна – 2010 ТВК Народна партія(Литвин)

Івано-Франківська область

ОВК №88 Білоус Галина Петрівна – співробітник адміністрації

ОВК №89 Корж Ярослава Василівна – співробітник комунальної установи

Київська область

ОВК №92 Дмитришена Наталія Петрівна – медсестра районної лікарні

ОВК №93 Замирайло Володимир Миколайович – працівник психлікарні імені Павлова

Луганська область

ОВК №105 Кушнарев Стефан Ігнатович – депутат місцевої ради ПР, 2010 ТВК Янукович,

ОВК №108 Євфімович Олександр Олександрович – 2010 ТВК Янукович, 2007 ТВК Наша Україна, ДП Донбасантрацит

ОВК №111 Шестун Тетяна Олексіївна – 2009 ТВК Мороз

ОВК №113 Козюберда Олена Вікторівна – 2010 ТВК Янукович, 2004 ТВК Корчинський

Львівська область

116 Щур Микола Васильович – в 2010 році після арешту представника БЮТ став головою ТВК, після чого виключив ВО “Батьківщина” з виборчих списків

Миколаївська область

ОВК №129 Сабіров Рашид Олександрович – Сабірова Анжела Володимирівна(мати) в 2010 кандидат від ПСПУ(Вітренко)

ОВК №130 Булах Станіслав Іванович – працівник Баштанської районної держадміністрації

ОВК №131 Вишневський Анатолій Васильович – працівник ПАТ “Миколаївгаз”(Фірташ), 2004 ТВК Янукович, 2005 учасник ініціативних груп всеукраїнського референдуму проти вступу України в НАТО та за вступ в ЄЕП(Медведчук)

Київ

ОВК №216 Сумовський Володимир Васильович – заступник директора Київського центру соцобслуговування КМДА

ОВК №222 Рогачов Олег Олександрович – 2004 ТВК Янукович, 2010 ТВК Янукович

Одеська область

ОВК №135 Скрипник Марина Олександрівна – співробітник Міжнародного гуманітарного університету(Ківалов)

ОВК №142 Галкіна Наталія Дмитрівна – Арцизький центр соціальних служб для сім’ї та молоді

ОВК №143 Каваляускене Алла Віталіївна – член Партії регіонів

Полтавська область

ОВК №146 Школьна Люся Павлівна – співробітник навчального закладу

ОВК №148 Івасечко Інна Іванівна – співробітник Управління освіти міськвиконкому

ОВК №150 Мізін Олександр Миколайович – співробітник комунального підприємства

ОВК №151 Кіндратенко Людмила Василівна – співробітник навчального закладу

Сумська область

ОВК №157 Солошенко Ірина Анатоліївна – голова ППО ПР, 2010 ТВК Янукович

ОВК №158 Жаровська Людмила Миколаївна – співробітник державного навчального закладу

ОВК №161 Таран Володимир Іванович – співробітник державного навчального закладу

ОВК №162 Сень Людмила Петрівна – співробітник державного навчального закладу, 2007 ТВК ПР, 2004 ТВК Янукович

Хмельницька область

ОВК №187 Швед Віталій Борисович – голова Хмельницької ППО “Яблуко”(Бродський)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.