В новому році депутати продовжують ігнорувати свою роботу

23 января 2013, 09:42
0
1843

Частина депутатів проігнорували свою роботу у січні, а саме, три дні роботи із виборцями - з 2 по 4 січня (офіційні робочі дні в державі).

Про таке можна зробити висновок після спілкування з самими народними депутатами.

У січні парламентарі вирішили, що можуть попрацювати лише 7 днів,  з яких два дні — у залі парламенту, 2 дні — у комітетах і 3 дні — з виборцями. Отже, відповідно до робочого графіку депутатів, 2, 3 і 4 січня для них були робочі дні — вони мали зустрічатися з виборцями свого округу. Саме на роботу з виборцями українські депутати отримують, окрім зарплати, суму, яка дорівнює ще одній їхній зарплаті. 

Що ж робили народні депутати у робочі для них 2, 3 та 4 січня? Депутат Дмитро Андрієвський лише завдяки запитанню дізнався, що мав би в ці дні зустрічатися з виборцями.

Важко повірити, але народний депутат України Сергій Терьохін, обраний в Голосіївському районі Києва, в цей час захищав інтереси не своїх виборців, а... жінок Мозамбіку .

Народна депутатка Ірина Горіна усі три дні хворіла і у неї є довідка.

Частина депутатів відпочивала за кордоном — вони, навіть, не змогли вчасно прилетіти 10 січня на пленарне засідання — через проблеми з “Аеросвітом”. Депутати вже отримали зарплату за перший місяць роботи у новому парламенті. Наступну вони отримають вже за січень. 11 січня був останнім робочим днем цього місяця  для українських парламентарів.

Загалом, на сайті Верховної Ради є графік їхньої роботи за січень 2013 року. Робочі дні депутатів виділено різними кольорами. 

 

Жовтий колір — це робота у залі засідань, таких у січні було два дні,  зелений — робота у комітетах — таких було теж два дні, і блакитний — у виборчих округах — аж три дні. Чому ж депутати так мало працюють? На це запитання спробував відповісти депутат — борець від партії регіонів Ельбрус Тадеєв - “…бо така домовленість між фракціями”.

Сергій Андрушко, кореспондент руху ЧЕСНО у парламенті

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.