Блокування

5 марта 2013, 15:43
0
2706

Представники ПР, розуміючи що рішення регламентного комітету сфальшоване лише опускають очі і говорять, що виконують наказ...

Ми сьогодні розпочали блокування трибуни парламенту.

Розуміючи всю абсурдність звинувачень на адресу Власенка, відсутність підстав позбавлення його мандату, маючи беззаперечні аргументи щодо фальшування рішення регламентного комітету та позову до підконтрольного АП суду, Партія регіонів та її представники в Верховній Раді не мають аргументів для ведення з нами переговорів щодо розблокування трибуни. Регіонали лише розводять руками та посилаються на те, що виконують наказ.  Таких наказів щодня буде дедалі більше і агресія проти опозиції щодня лише зростатиме. Завершитись ця брудна хвиля може лише після перемоги опозиції на президентських виборах та повної люстрації всіх гілок влади.

Сьогодні мова йде не стільки про Сергія Власенка, скільки про демонстративне знищення парламентаризму. Ця влада демонструє, що їхнє прагнення помсти не обмежує ані Закон, ані Конституція. Будь у кого вони можуть відібрати мандат, будь-кого кинути за ґрати. Це демонстративний виклик, це неприхований терор.

Тому, ми продовжуватимемо розпочате блокування...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.