Ургант зробив для України велику послугу

18 апреля 2013, 09:39
Журналист
0
8
Ургант зробив для України велику послугу

Прикро, що програма «Піранії» не висвітила повністю мою думку

Я порадив всім журналістам і вітчизняним телеканалам  об’явити бойкотування в своїх ефірах.  Вчинок Урганта лише зробив «послугу» нашій країні і нашій історії. Це привід для кожного, аби замислитися над нашим минулим і відношенням до тих подій з боку наших сусідів. Не для кого не є секретом, що в російській кіноіндустрії українці завжди відіграють по сценарію негативну роль чи то грабіжників, чи то повій. Коли Росія заявила, що українці крадуть газ, то саме з такої точки зору наших громадян сприймали на їх території, але ж усі розуміли,що це не так.

МЗС повинно вимагати вибачення не лише від керівництва Першого каналу, але й від Уряду РФ, як мінімум. Щодо звільнення Урганта, то це вже нехай залишається на совісті керівництва телеканалу.

А стосовно заборони в’їзду Урганта  на територію нашої країни, то  рекомендую навпаки - цього  не робити. Нехай приїздить і подивиться на нашу чудову країну з її чудовими дівчатами і талановитою молоддю. Ми вистояли. Ми незалежні. Ми найкращі. І нікому, ні якому режиму не вдалося знищити нашу культуру, нашу націю, нашу країну. І сьогоднішньому режиму це також не по зубах. Нам є чим і ким пишатися. Ми відкритті для всіх.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.