Оголошені імена членів журі музичної премії «YUNA»

3 апреля 2015, 13:02
0
14

Організаційний комітет музичної премії «YUNA» оприлюднив перелік експертів, які визначали кращих в українській музиці за рік, що минув.

Дана інформація, за традицією, набуває розголосу тільки після проведення церемонії «YUNA» для запобігання можливого лобіювання артистами власних інтересів. До складу журі увійшли персони, які не створюють музику, але професійно використовують її в своїй діяльності не менше п’яти років.

Гарантом чесності підрахунку голосів журі виступила міжнародна аудиторська компанія «Deloitte», яка також є гарантом чесності премії «Grammy».

Отже, до складу журі музичної премії «YUNA» за 2014 рік увійшли:

  • Вадим Смілянець (програмний директор радіостанції «Наше радіо»);
  • Віталій Дроздов (генеральний директор радіостанції «Хіт FM»);
  • Валентин Коваль (генеральний директор телеканалів «М1», «М2»);
  • Людмила Кравчук (головний редактор музичного сайту music.com.ua);
  • Денис Буданцев (програмний директор радіостанції «Europa Plus»);
  • Олег Вергеліс (культурний оглядач видання «Дзеркало тижня»);
  • Соня Сотник (ведуча «Radio ROKS»);
  • Юрій Рибачук (редактор відділу «Культура» на comments.ua);
  • Антон Цеслік (генеральний директор радіостанції «Kiss FM»);
  • Олег Боднарчук (режисер-постановник телешоу «Голос країни»);
  • Денис Кубряк (виконавчий продюсер радіостанції «Європа плюс»);
  • Ігор Панасов (культурний оглядач cultprostir.com.ua та «Фокус»);
  • Єгор Ведов (на час здійснення голосування музичний редактор радіостанції «Super Radio»);
  • Дмитро Кириченко (музичний редактор телешоу «Х-фактор»);
  • Денис Цикановський (директор радіостанції «Народне радіо»);
  • Сергій Кобель (програмний директор телеканалу «Music Box»);
  • Валерій Большаков (на час здійснення голосування музичний редактор радіостанції «Gala Radio»);
  • Дмитро Котеленець (телевізійний продюсер музичних шоу);
  • Ірина Міліченко (культурний оглядач «Сегодня»);
  • Андрій Шабанов (генеральний продюсер радіостанції «Прост.О Радіо»);
  • Ірина Філатова (ведуча радіостанції «DJ FM»);
  • Віталій Дехтярьов (генеральний директор компанії «FMTV»);
  • Анна Свірідова (ведуча радіостанції «Наше радіо»);
  • Оксана Гончарук (головний редактор рубрики «Культура» газети «Комсомольська правда в Україні»);
  • Дмитро Самойлов (програмний директор радіостанції «Перець FM»);
  • Павло Шилько (співзасновник та генеральний продюсер премії «YUNA»);
  • Олександр Сказкін (музичний редактор радіостанції «Джем FM»);
  • Олег Яковлєв (керівник студії музичних та концертних програм телеканалу «Інтер»);
  • Наталія Заєць (культурний оглядач інформагенції «Голос.UA»);
  • Роман Давидов (на час здійснення голосування програмний директор радіостанції «Авторадіо»);
  • Сергій Кривуля (культурний оглядач show.obozrevatel);
  • Анна Лісовська (ведуча радіостанції «Хіт FM»);
  • Влад Багінський (музичний продюсер телеканалу «Перший Національний»);
  • Лідія Карпенко (голова відділу культурних програм радіостанції «Ера FM»);
  • Володимир Громов (незалежний журналіст);
  • Валерій Чернов (музичний редактор радіостанції «Народне радіо»);
  • Денис Путінцев (керівник проекту starbom.com);
  • Саня Димов (ведучий радіостанції «Kiss FM»);
  • Костянтин Арсенюк (програмний директор радіостанції «Любимое радио»);
  • Володимир Орлов (генеральний продюсер телеканалу «ОТV»);
  • Валерій Сосковець (музичний редактор радіостанції «Русское Радио – Україна»);
  • Іванна Слабошпицька (головний редактор «Viva!»);
  • Віталій Пастух (музтелепродюсер компанії «Euromedia»);
  • Вікторія Польченко (головний редактор радіостанції «Промінь»);
  • Кирило Капустін (ведучий радіостанції «Русское Радио – Україна»);
  • Михайло Комаровський (режисер музичних телешоу);
  • Алекс Амега (ведучий радіостанції «DJ FM»);
  • Юлія Чухлєб (піар-директор конкурсу «Нова хвиля» в Україні);
  • Дмитро Тищенко (музичний редактор радіостанції «Перець FM»);
  • Вікторія Романова (провідний експерт Національної телекомпанії України, голова делегації України на конкурсах «Євробачення»);
  • Юлія Бурковська (ведуча радіостанції «Європа плюс»);
  • Костянтин Трегуб (керівник проекту rockyou.kiev.ua);
  • Серж Гагарін (на час здійснення голосування програмний директор радіостанції «Gala Radio»);
  • Артем Самойлов (програмний директор «Radio ROKS»);
  • Надія Сімоненко (музичний редактор телеканалів «М1» та «М2»);
  • Ольга Герасимчук (програмний директор радіостанції «Радіо Київ»);
  • Олена Райман (культурний оглядач видання «Політика і Культура»);
  • Яна Мануйлова (ведуча радіостанції «Europa Plus»).
  • Микола Лунін (програмний директор телеканалу «ОТV»);
  • Юрій Петровичев (програмний директор радіостанції «Джем FM»);
  • Мохаммад Захур (співзасновник премії «YUNA»);
  • Павло Грицак (директор компанії «Euromedia»);
  • Дмитро Лавров (на час здійснення голосування ведучий радіостанції «Super Radio»);
  • Юрій Левченко (виконавчий редактор «StarBrothers»);
  • Анна Балент (ведуча радіостанції «Прост.О Радіо»);
  • Олексій Гончаренко (генеральний продюсер компанії «Friends Production», продюсер музичних телепроектів);
  • Юлія Купріна (культурний оглядач журналу «Капітал»);
  • Валерія Кім (ведуча радіостанції «Шансон»);
  • Руслан Павленко (головний блогер, редактор сайту starlife.com.ua);
  • Діана Дзюба (музичний телевізійний продюсер);
  • Катерина Соловйова (ведуча радіостанції «Авторадіо»);
  • Оксана Клименко (директор музичної компанії «Navsi100»);
  • Тетяна Вітязь (заступник головного редактора «Viva!»);
  • Пйотр Яловець (креативний продюсер премії «YUNA»);
  • Максим Мішурський (на час здійснення голосування ведучий радіостанції «Любимое радио»);
  • Галина Гузьо (культурний оглядач видання «Високий Замок»);
  • Юрко Зелений (музичний критик компанії «ФДР»);
  • Сергій Галібін (на час здійснення голосування ведучий радіостанції «Наше радіо»);
  • Анатолій Євтухов (голова правління компанії «Business Radio Group»);
  • Ігор Кондратюк (продюсер музичних проектів, ведучий програми «Караоке на майдані», член журі телешоу «Україна має талант» та «Х-фактор»);
  • Сергій Кузін (генеральний директор радіостанції «Русское Радио – Україна»).

На другому етапі голосування до складу журі доєдналися переможці «YUNA» із можливістю голосувати виключно у тих категоріях, в яких не були представлені особисто.

Нагадаємо, 25 березня 2015 року в НПМ «Україна» відбулася IV церемонія «YUNA», лауреатами якої стали:

  • «Кращий виконавець» – Іван Дорн;
  • «Краща виконавиця» – Тіна Кароль;
  • «Кращий гурт» – «Скрябін»;
  • «Кращий альбом» – «The HARDKISS» «Stones and Honey»;
  • «Краща пісня» – «The HARDKISS» «Stones»;
  • «Кращий композитор» – Костянтин Меладзе;
  • «Кращий автор слів» – Андрій Кузьменко;
  • «Кращий відеокліп» – «Океан Ельзи» «Стіна» (режисери Володимир Шкляревський та Віктор Придувалов);
  • «Кращий дует» – LOBODA та EMIN «Смотришь в небо»;
  • «Відкриття року» – «Onuka».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: музыка,премия YUNA
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.