Збірку поезій «Герої не вмирають» презентував поет Олег Побережний.

21 ноября 2014, 19:52
журналіст
0
22

Слова відомого вірша Олега Побережного « А мене вбили на Майдані» вже стали піснею.


Олег Побережний презентував збірку поезій «Герої не вмирають» присвячену подіям  «Майдану» та війні на сході України.

«Дуже хочу знову писати вірші про кохання» - каже автор книги… Однак оминути події які відбуваються в Україні останнім часом Олег, який так щиро любить свою землю – не зміг.

Самі вірші вражають не тільки гострим поетичним словом, але є також своєрідною «правдою життя». У  першій частині збірки автор зібрав власні вірші, які описують події  « Майдану Гідності», друга частина – поезія, присвячена героям, які ціною власного життя захищають Україну на Донбасі.

Вірші Олега Побережного стрімко облетіли і вінницьких школярів, звідки родом автор, і політиків та громадських активістів у столиці, і навіть побували на передовій у зоні АТО. Декілька сотень примірників своєї збірки автор подарував українським воїнам .

Слова відомого вірша Олега Побережного « А мене вбили на Майдані» вже стали піснею.

http://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fwww.youtube.com%2fwatch%3fv%3ds8Fds-g9BOM%26amp%3blist%3dUU_5I-7Yh_EmnU1rrRtkWO8w

«Герої не вмирають» - збірка, як особлива подяка поета, усім Героям за вільне життя, Маленька крапля у справу нашої спільної Перемоги над ворогом – сказав Олег Побережний з нагоди презентації збірки у  «Музеї української пропаганди».

http://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fwww.youtube.com%2fwatch%3fv%3dSOwcRZLsCs4%26amp%3blist%3dUU_5I-7Yh_EmnU1rrRtkWO8w

А ще Олег повідомив журналістів та друзів, що у найближчому часі збирається видати додатковий наклад збірки «Герої не вмирають»  та представити збірку широкому загалу читачів в різних регіонах України.

Вінницький поет та громадсько-політичний діяч дуже мріє разом з іншими митцями «Майдану» організувати тур на підтримку Національної Гвардії України. 

В Музеї Олег Побережний виступив і для програми "Подробиці" каналу Інтер - http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fpodrobnosti.ua%2fsociety%2f2014%2f11%2f21%2f1003953.html

Під час заходу в МУП, О.Побережний дав коментар російській службі Голосу Америки про Майдан -

http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fwww.golos-ameriki.ru%2fcontent%2fukraine-maydan-anniversary%2f2528039.html

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.