Народний конкурс "Плакати про кандидатів у Президенти"

30 марта 2014, 04:30
журналіст
0
30

Зрозуміло, такий надпотужний центр пропаганди - а плакати і є найчистіша пропаганда, не може залишатися осторонь президентських виборів.


Київ залишається плакатною столицею світу. Породжена Майданом плакатотворчість, лише посилилася після окупації Криму Росією. Далі - вибори Президента. Стихійно виникла велика група людей, що за майданними аналогіями отримала назву Плакатна сотня. Як професійні художники, так і фотошопери-аматори, демотиваторщики щоденно намагаються графічно донести свої ідеї світу.
Рух миттєво став масовим, отримавши міжнародний масштаб. Ця неймовірна хвиля підняла єдиний у Європі офіційно зареєстрований Музей плакату України при журналі "Музеї України". Замість маловідвідуваних виставок про сталінські репресії, МПУ створив розкішну віртуальну колекцію "Плакати Майдану", що у день початку агресії була розгорнута і в Нацмузеї в Пирогові. Планується ще кілька резонансних виставок...
Сторінка Музею плакату у Фейсбуці нахабно побила всі рекорди з підтримки та відвідуваності серед офіційних музеїв Європи. Нині маємо аудиторію до 100 000 відвідувачів на добу. Фактично, ми перетворилися у впливове ЗМІ з великим рейтингом цитованості. Що важливо - значною закордонною аудиторією. Додайте кілька десятків наших власних сайтів, дружніх ресурсів...
Зрозуміло, такий надпотужний центр пропаганди - а плакати і є найчистіша пропаганда, не може залишатися осторонь президентських виборів. Погрози і хакерські атаки замінили спроби підкупу. Аби, не забруднитися, ми вирішили йти апробованою схемою - через конкурс народного плакату.

Музей плакату починає народний конкурс "Плакати про кандидатів у Президенти". Схема приблизно та сама, що і у вже легендарному Конкурсі народного плакату протесту. Роботи відбираємо в мережі, отримуємо електоронною поштою... Оприлюднюємо у Фейсбуці і на доступних нам ресурсах. Працюємо лише з уже опублікованими роботами! Авторство вказуйте на плакатах у правому чи лівому нижньому кутку. Ми розуміємо бажання залишитися анонімними - всі пройшли через погрози розправи... Слава завжди знайде талановитих героїв.
Даємо першу підбірку. Зразу зазначимо - абсолютним лідером антирейтингу засвічених кандидатів є Ю.Тимошенко. Причини хай пояснюють її прикормлені політологи. Ми і так не оприлюднюємо навіть десятини з того негативу. То - реальність. На жаль...
Отож, народний конкурс "Плакати про кандидатів у Президенти" стартує!
Все-одно, переможе один...
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею плакату


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.